LIDIA JUCHNIEWICZ DRUGA W DUATHLONIE W BRUDZENIU

Bardzo dobrze zainaugurowali nasi zawodnicy sezon startów multisportowych. Na pierwszy sprawdzian formy w tym sezonie wybraliśmy Duathlon po Mazowieckiej Szwajcarii w Brudzeniu Dużym. Zawodnicy mieli do pokonania 5km biegu / 23km roweru / 3km biegu. Zawody te traktowaliśmy jako jeden z etapów przygotowawczych przed rozpoczynających się już w maju sezonem startów triathlonowych. Trasa biegu podczas duathlonu nie należała do najłatwiejszych i szybkich.

Jednokilometrowa pętla charakteryzuje się licznymi zakrętami oraz zmiennym podłożem, co powodowało, że ciężko było się dobrze rozpędzić i trzymać prędkość. Część rowerowa odbywała się na dwóch 11,5kilometrowych pętlach. Droga szybka i płaska, ale tym razem bardzo wietrzna.

11184691 451690044988045 165478146 n

Wśród kobiet na drugim stopniu podium open uplasowała się Lidia Juchniewicz, która prezentuje co raz wyższą formę sportową przed nadchodzącymi startami głównymi.
Brudzeń4

Łukasz Remisiewicz debiutujący w duathlonie finiszuje na 25 pozycji z wynikiem 01:21:15. Bardzo cieszy dobry bieg w wykonaniu Łukasza. Jednak jeszcze trzeba pracować nad poprawą formy rowerowej bo tutaj są duże rezerwy i dużo do urwania.

Brudzeń2

Kolejny na mecie z drużyny TriRun zameldował się Wojciech Dorociński na 47 miejscu z wynikiem 01:24:49. Wojtek pod naszą opiekę trafił miesiąc tempu i przy systematycznym treningu wyniki na pewno będą co raz lepsze. Jest duży potencjał.

Piotr Sojkowski ukończył zawody na 50 pozycji z czasem 01:25:41 poprawiając znacząco swój wynik z zeszłego roku. Piotrek jak sam przyznaje jest bardzo zadowolony szczególnie z jazdy rowerowej, gdzie średnia z trasy wyszła na poziomie 33 km/h.

Brudzeń

Kolejne starty naszych zawodników w maju to Elemental Triathlon Olsztyn, Garmin Triathlon Piaseczno oraz Triathlon Sieraków.

Login to post comments