KOLEJNE STARTY I NOWE ŻYCIÓWKI

Kolejny startowy weekend przyniósł nowe życiówki naszych zawodników. Dla triathlonistów jest to początek sezonu startowego i ostatnie szlify przed zbliżającymi się zawodami. Biegacze natomiast powoli kończą sezon startowy przechodząc w okres spokojnego treningu o zmniejszonej objętości i małej intensywności, tzw. „okres roztrenowania”.

W IV Biegu Szpota wystartował Monczyński Bartłomiej. Celem dla Bartka na te zawody było „złamać” barierę 40 minut. Zawodnik potwierdził utrzymującą się wysoką formę i w pełni zrealizował postawione zadania. Wynik na mecie 39:14 i życiówka poprawiona równo o minutę.

W firmowej Sztafecie Ekiden wystartował Sojkowski Piotr. Swoją zmianę przebiega w czasie 48:21 bijąc przy tym swój rekord życiowy na dystansie 10 km. Widać, że forma rośnie i można z optymizmem patrzeć w przyszłość. Kolejne dwa starty dla Piotrka to już ściganie w triathlonie. Na otwarcie sezonu 17.05 Elemental Triathlon w Olsztynie na dystansie olimpijskim, natomiast tydzień później start na dystansie 1/4 IM podczas Garmin Triathlon Piaseczno.

Sojkowski P

Wąsik Katarzyna startująca w Biegu Europejskim w Gdyni na dystansie 10km także dobiega do mety z nową życiówką 51:16. Najlepszy dotychczasowy wynik pobity został o półtorej minuty.

Wąsik K

Na nietypowym dystansie 16 km w III Biegu Mietkowskim wystartował Machowski Krzysztof, który ukończył zawody z wynikiem 01:09:18.

Gratulacje dla Wszystkich startujących i działamy dalej !!!

Login to post comments