DWA MEDALE PODCZAS TRIATHLON SZCZECIN

DWA MEDALE PODCZAS TRIATHLON SZCZECIN

W miniony weekend nasi podopieczni startowali na triathlonowych trasach w Szczecinie oraz w Stężycy.

Bardzo duże sukcesy odniosły dziewczyny startujące na Mistrzostwach Polski na dystansie 1/4 IM w Szczecinie. Lidia Juchniewicz kończy zawody na trzeciej pozycji open zdobywając  brązowy medal.

 Lidia Juchniewicz żródło triathlon kołobrzeg 1

Lidia Juchniewicz żródło triathlon kołobrzegżródło foto Triathlon Szczecin

Justyna Lesiecka kończy zmagania w gorącym  Szczecinie na 5 pozycji zdobywając brązowy medal Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej.

Justyna Lesiecka 1024x683

Artur Mieloch również startujący w Szczecinie kończy zawody na 47 pozycji z wynikiem 02:31:15 dużo poniżej swoich możliwości i życiówki. Niestety tym razem panujący upał na trasie biegowej nie pozwolił się rozpędzić odpowiednio na biegu naszemu podopiecznemu.

Podczas Garmin Triathlon w Stężycy wystartowali na dystansie 1/4 IM Sojkowski Piotr oraz na 1/8 IM Łukasz Remisiewicz.

Łukasz Remisiewicz urywa ze swojego dotychczasowego najlepszego wyniku 4 minuty i z czasem 01:21:09  finiszuje na 26 pozycji.

 Remiś

Piotr Sojkowski kończy zawody na dystansie 1/4 IM z wynikiem 02:56:16 Relacja Piotrka z niedzielnych zawodów na https://4funtriathlon.wordpress.com/2015/07/07/4-irontriathlon-w-stezycy-spadek-z-ligi-ironman-do-aluman/  Koniecznie zajrzyjcie i poczytajcie o zmaganiach Piotrka na trasie.

 piotrek s 579x1024

Kolejne nasze starty to zawody w Bydgoszczy oraz w Nieporęcie.

Login to post comments